Brakfest je na Fejsbůku! Miluješ ho?


aneb s kým kamarádíme

www.b-fest.com

Domovské stránky zřejmě největšího festivalu filmového odpadu na světě. Akce probíhá každoročně už neuvěřitelných 28 let (v lednu 2008 proběhl 26. ročník) ve formě 24hodinové maratónu na Northwestern University v Evanstonu, Illinois. Brakfest vzdává hold svému staršímu bratrovi!

www.badmovies.org

Velmi dobrá adresa pro to filmově nejhorší. Neuvěřitelné množství recenzí na velmi široké spektrum filmů. Autoři vyšťárali ze zapadlých videoték opravdové brakskvosty.

www.bmoviecentral.com

Další zdařilá základna pokleslého žánru. Spousta recenzí a blbinek navíc. Doporučuji navštívit sekci Downloads a vyměnit váš nudný desktop za svou oblíbenou hvězdu.

www.imdb.com

Průběžně aktualizovaný žebříček stovky nejhorších filmů všech dob, z nějž se rekrutoval již nejeden snímek na náš festival.

www.studna.net

Server věnovaný filmovému hororu. Modří nemrtví už zaručeně vědí...

www.otrlydivak.cz

Velmi nepopulární festival filmové zvrácenosti. Organizátoři vyhrožovali, prosili, sebemrzačili se, až jsme se nakonec slitovali a link jim zařadili, přestože celá akce nemá kapku budoucnosti, hehe...

www.horrordvds.com

Jste-li vyznavači hororové produkce, neproklouzne vám na zdejší sajtě ani zombík!

www.wikipedia.org

Wikiheslo pro B-movies vás poměrně podrobně provede historií tohoto žánru.

www.rinkworks.com

Stránka věnovaná špatným filmům. Momentálně ve stádiu klinické smrti, ale se spoustou recenzí nevšedních filmových zážitků.

www.mst3kinfo.com

Satellite News je oficiální web slavného televizního seriálu Mystery Science Theater 3000. Vysílal se celkem 10 let a má na svědomí přes 1000 odvysílaných parodií ne zrovna povedených filmů. Stránky přinášejí aktuální informace o dění na b-movie scéně.

www.csfd.cz

Česko-slovenská filmová databáze, cenný to rozcestník v bludišti kinematografie. Obzvláště pilný tu je kolega Horák, jenž se rád pouští do hodnocení jednotlivých snímků:
http://www.csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=19187&zobrazit=komentare

www.arabelateam.cz

Ano, i my máme své sportovní hrdiny. V létě 2009 je plánován zápas mezi 1. FC Brakfest a Arabela Teamem o Intergalaktický pohár Luďka Soboty. Od letošního podzimu probíhají přípravy v obou táborech a 22.11. bude na 6. ročníku Brakfestu probíhat nábor do širšího výběru našeho týmu!

www.filmovepakarny.cz

To nejhorší ze světové kinematografie a televizní tvorby v české mutaci...

____________________________________